Akademia mądrego dziecka. Las

Autor: Nathalie Choux, Nathalie Choux, Katarzyna Grzyb
26,99 zł*

16,90 zł*

Rabat 37.38% - oszczędzasz 10,09 zł*
Informacje dot. produktu "Akademia mądrego dziecka. Las"

Las z serii Niesamowity spacer to książeczka dla najmłodszych z ruchomymi elementami oraz srebrnymi tłoczeniami. Kontrastowa kolorystyka oraz uproszczona forma ułatwią zapamiętywanie poszczególnych słówek, poprzez skojarzenie ich z otaczającą dzieci rzeczywistością. Grube, solidne strony zapewnią wytrzymałość oraz długie użytkowanie, wspomagając rozwój manualny małych rączek.

Książeczka Las opowiada o leśnych zwierzętach które podczas jesieni przygotowują się do kolejnej pory roku czyli zimy. Wiewiórki zbierają i chowają orzeszki, jelenie ryczą na rykowisku, a dziki biegają po lesie.

Niezaprzeczalnym atutem serii książeczek "Akademia mądrego dziecka. Niesamowity spacer" są ruchome elementy, odkrywające przed maluchami odpowiedzi na umieszczone w książce pytania oraz zmieniające wygląd poszczególnych ilustracji. Taka forma łączy zabawę z nauką i intryguje dzieciaki, zachęcając je do samodzielnego sięgania po lekturę. Książeczka edukacyjna świetnie sprawdzi się podczas poznawania prostych słów, nazw przedmiotów i ich przeznaczenia.

Wydawnictwo: Harperkids
Autor: Nathalie Choux, Nathalie Choux, Katarzyna Grzyb
ISBN: 9788327672094
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: twarda
Opis wydania: Strony: 10, Format: 170x170 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.