Chemia LO 1 To jest chemia KP ZP 2019 NE

Autor: Aleksandra Kwiek, Elżbieta Megiel
27,50 zł*

24,75 zł*

Rabat 10.00% - oszczędzasz 2,75 zł*
Informacje dot. produktu "Chemia LO 1 To jest chemia KP ZP 2019 NE"
Karty pracy ucznia z kartami laboratoryjnymi To jest chemia część 1. pomagają systematycznie utrwalać wiadomości wprowadzane na zajęciach oraz kształcić umiejętności z lekcji na lekcję.
Ułatwiają skuteczne opanowanie wiedzy z każdego tematu proste zadania Na dobry początek oraz zadania ze wskazówkami wspierają uczniów w pokonywaniu trudności.
Kształcą umiejętność rozwiązywania zadań dotyczących opisu, projektowania i prezentacji wyników doświadczeń dzięki Kartom laboratoryjnym.
Umożliwiają obserwację doświadczeń dzięki kodom dostępu do filmów z doświadczeniami chemicznymi zamieszczonych na portalu docwiczenia.pl.
Uczą projektowania i przeprowadzania doświadczeń dzięki doświadczeniom do samodzielnego wykonania - Niewielkie projekty, duże efekty.
Rozwijają umiejętność rozwiązywaniu zadań obliczeniowych dzięki przykładom rozwiązanym krok po kroku i Wskazówkom matematycznym.
Ułatwiają sprawdzenie wiedzy przed sprawdzianem przy użyciu Kart powtórzeniowych z zadaniami przekrojowymi do każdego działu.
Wydawnictwo: Nowa Era
Autor: Aleksandra Kwiek, Elżbieta Megiel
ISBN: 9788326736582
Rok wydania: Rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 144, Format: 20x27 cm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.