Last Minute prawo konstytucyjne 2022

Autor: Bogusław Gąszcz
ebook

29,90 zł*

Informacje dot. produktu "Last Minute prawo konstytucyjne 2022"

Egzamin z prawa konstytucyjnego – jak zdać w pierwszym terminie

Konstytucja RP ma przed Tobą jeszcze tajemnice? Chcesz powtórzyć i usystematyzować swoją wiedzę z tego zakresu? Zamiast przeglądać dziesiątki innych opracowań, sięgnij po kolejną książkę z serii Last minute. Zastosowana w niej formuła All Inclusive polega na przedstawieniu wszystkich zagadnień, które mogą się pojawić na egzaminie z prawa konstytucyjnego, w prostych słowach i z wykorzystaniem wielu ułatwiających zapamiętywanie form graficznych, takich jak tabelki i diagramy. Po co się przemęczać, skoro masz do dyspozycji sprawdzone rozwiązanie?

Konstytucja RP w pigułce – nie daj się zaskoczyć na egzaminie

Książka stanowi kompendium wiedzy, w którymautor – Bogusław Gąszcz – zawarł kompletny opis zagadnień wymaganych na egzaminie. Poza tym znajdziesz tu wiele fragmentów wyroków Trybunału Konstytucyjnego, które jeszcze lepiej przybliżają istotę konstytucyjnych przepisów i ich zastosowania, a może nawet pomogą Ci zabłysnąć na egzaminie. Pytania kontrolne zamieszczone po każdym dziale pozwolą Ci sprawdzić swoją wiedzę.

Poza Konstytucją RP z dnia 2 kwietnia 1997 r. w książce omówiono najważniejsze przepisy 27 powiązanych z nią ustaw, takich jak: Kodeks wyborczy, ustawa o samorządzie gminnym,Prawo o ustroju sądów powszechnych czy ustawa o Krajowej Radzie Sądownictwa. Dzięki temu będziesz miał pod ręką wszystko, czego potrzebujesz podczas powtórki.

Książka sprawi, że:

·szybko przygotujesz się do egzaminu z prawa konstytucyjnego i zrozumiesz wszystkie wymagane na nim zagadnienia;

·w jednym miejscu będziesz miał wszystkie niezbędne informacje;

·przekonasz się, jak łatwo zapamiętujesz informacje dzięki różnym rozwiązaniom graficznym.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Od.Nowa
Autor: Bogusław Gąszcz
ISBN: 9788367523097
Rok wydania: Rok wydania: 2022
Opis wydania: Strony: 240, Format pliku: pdf

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.