Filtry
–
"Ciekawa zabawa" Zestaw kart pracy czterolatkaZestaw kart pracy dla czterolatka ,,Ciekawa zabawa" zawiera cztery części kart pracy z ćwiczeniami, które doskonalą umiejętności ze wszystkich obszarów rozwojowych zawartych w podstawie programowej. Stanowią solidne powtórzenie działań na konkretach; karta pracy 2-3 razy w tygodniu. Skłaniają do rozmów na dany temat dzięki specjalnym stronom otwierającym każdy krąg tematyczny. Umożliwiają samodzielne działania dzieci i rozwijanie umiejętności planowania ruchu, dają dzieciom poczucie zadowolenia i sprawstwa. Ułatwiają indywidualizację pracy w przedszkolu konieczną ze względu na duże różnice między dziećmi dzięki zadaniom trudniejszym z gwiazdką; poleceniom w kółku, dzięki którym dzieci wyrażają siebie; zadaniom otwartym z żarówką, które każde dziecko może wykonać inaczej i zadaniom dodatkowym ,,Kreatywne rysowanki" na końcu każdego zeszytu, w których dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię i ekspresję plastyczną. Inspirują do samodzielnych zabaw dzieci dzięki ilustracjom z plasteliny.
Ostatnie sztuki
"Ciekawa zabawa" - zestaw kart pracy, sześciolatki IIZestaw składa się z czterech części kart pracy z ćwiczeniami, które doskonalą umiejętności ze wszystkich obszarów rozwojowych zawartych w podstawie programowej.Stanowią solidne przygotowanie do klasy pierwszej; karta pracy na każdy dzień.Uruchamiają skojarzenia do danego tematu i inicjują rozmowydzięki otwierającej każdy krąg tematyczny stronie z marginesem, na którym są litery i liczby prezentowane w danym tygodniu oraz obrazki związane z tematem.Umożliwiają doskonałe wprowadzenie do ćwiczeń z literąpoprzez prezentację liter drukowanych i obrazków, których nazwy rozpoczynają się daną głoską wraz ze schematami sylabowymi i głoskowymi.Skłaniają dzieci do samodzielnych działań, rozwijają umiejętności planowania ruchu, dają dzieciom poczucie zadowolenia i sprawstwa.Ułatwiają indywidualizację pracyw przedszkolu konieczną ze względu na duże różnice między dziećmi dzięki zadaniom trudniejszym z gwiazdką; poleceniom w kółku, dzięki którym dzieci wyrażają siebie; zadaniom otwartym z żarówką, które każde dziecko może wykonać inaczej, i zadaniom dodatkowym "Umiem, wiem, rozumiem" na końcu każdego zeszytu.Inspirują dzieci do samodzielnych zabaw dzięki ilustracjom z papieru.
"Elementarz" Mariana Falskiego, którego pierwsze wydanie ukazało się w roku 1910, zrewolucjonizował metodykę nauki czytania w Polsce. Teksty wzbogacone pięknymi ilustracjami Janusza Grabiańskiego są przez wiele pokoleń Polaków darzone sentymentem. Dzisiaj należy on do klasycznych przykładów naszego podręcznikarstwa.
Narzędzie do skutecznej komunikacji między nauczycielem a rodzicami/opiekunami. Sekcje dzienniczka zostały wyróżnione kolorami, co ułatwia korzystanie z niego i sprawia, że jego układ jest przejrzysty.